Bitcoin madenciliğinin yinelenebilirliği ve merkeziyetsizliği konularında fikir ayrılığı yaşayan Elon Musk ve Jack Dorsey, bu akşam yayınlanacak, The B Word adlı Bitcoin etkinliğinde bir araya geliyor. Ücretsiz olarak kayıt yaptırılabilen ve canlı izlenebilen etkinlikte, “Bir Ekonomik Güçlendirme Aracı Olarak Bitcoin” konuşulacak. Detaylar şu şekilde…

Kurucular Bitcoin (BTC) hakkında konuşacak

Geçtiğimiz aylarda, Bitcoin madenciliğinin enerji tüketimi konusunda fikir ayrılığına düşen Twitter’ın kurucusu Jack Dorsey ve Tesla CEO’su Elon Musk bir araya geliyor. Dorsey’ın Musk’ı “Merak ettiğin her şeyi (burada) paylaşabilirsin” tweet’iyle davet etmesinden sonra ikilinin bir araya geleceği bir etkinlik için hazırlık süreci başladı. Dorsey ve Musk dışında Ark Invest’in kurucusu Cathie Wood ve Steve Lee’nin de katılacağı etkinlikte, en büyük kripto para birimi Bitcoin’in, çevre kirliliği, kurumsal benimsenebilirliği ve ihtiyaç duyduğu farkındalık gibi konular da masaya yatırılacak. Bu akşam, Türkiye saatiyle 19:00’da başlayacak etkinliğe ücretsiz ulaşılabilecek. Ancak, dörtlünün konuşmaları dışında diğer sunumlar canlı yayına dahil olmayacak.

Çin Durmuyor: Büyük Bitcoin Madencilik Tesisleri Kapatıldı!

Fidelity, Coinbase, Square, Paradigm gibi kuruluşlarca desteklenen Crypto Council for Innovation tarafından organize edilen “The B Word” etkinliği, kripto yatırımcılarını ve takipçilerini yakından ilgilendiriyor. Sıcak gelişmeleri Kriptokoin.com olarak aktarıyor olacağız!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır..

Write A Comment